Bună dragilor! Sper că ați avut o săptămână frumoasă și sunteți sănătoși! Noi astăzi am profitat de vremea frumoasă de afară și am mers din nou la o Mănăstire, de data aceasta la una deja vizitată, și anume Mănăstirea Sf. Dionisie și Efrem cel Nou. Aceasta este situată în Comuna Târgușor, la 15 km de…
